English

Reporting – Přístrojová deska vašeho businessu

Reporting, dashboardy a výkazy, někdy souhrnně nazývané Business Inteligence, jsou nezbytnou součástí businessu. Díky vhodně nastavenému reportingu pak můžete správně optimalizovat procesy, komunikaci či prodej, a to v reálném čase.
 

MANAŽERSKÝ REPORTING

Připravíme reporty dle vašich požadavků jak na celopodnikové úrovni, tak pro konkrétní role ve firmě. Přehledně a strukturovaně, tak, že se žádný manažer ve své agendě neztratí. 

TECHNICKÝ REPORTING

Zásadní roli u technických reportingů hraje především přesnost. Využívají se například pro reportování výkonnosti strojů během výroby nebo pro vyhodnocení reklamních aktivit. Technický reporting je zde, aby vše fungovalo. 

REPORTINGOVÉ TECHNOLOGIE 

Pokud máte svůj reportingový systém, dokážeme se přizpůsobit. U nových reportingových projektů s vámi samozřejmě vyřešíme výběr technologie i implementaci. Rádi pracujeme s nástroji jako jsou PowerBI, Tableau a Good Data.

AUTOMATIZACE REPORTINGU

Běžnou praxi jsou dnes i automatizace rozesílky, distribuce či přístupových práv k reportingu. Vše pro vás  nastavíme v PowerBI nebo v Tableau, případně i klasickým způsobem v Excelu či PowerPointu.
Zpět na hlavní menu
Kontakt:

Data Mind s.r.o.

E-mail: info@datamind.cz
Sídlo: Pobřežní 18 / 16, Praha 8 - Karlín, 186 00
IČO: 28953789

face.png, 26 kB Mgr. Jan Matoušek

Telefon: +420 720 705 639
E-mail: jan.matousek@datamind.cz


linkedin.com
Napište nám vzkaz: