English

Hledáme obchodní duši

Autor: Jan Matoušek, středa, 22. listopad 2017

Hledáme schopného obchodníka v prediktivní analytice, data miningu a umělé inteligenci. Baví vás data a kontakt s lidmi? Můžete pomoci v rozvoji umělé inteligence a data miningu ve firmách, které se stanou našimi zákazníky. Data jsou zábavná a lidé kolem nich jsou fajn. Dokážeme to spolu.
 
V určitých situacích firma musí růst. Potřebujeme ale pomoc obchodníka, který je do firmy klíčový. Jsme normální a víme, že se lidem platí. Na druhou stranu ale z vlastního rozhodnutí nemáme podporu venture-kapitalistů, kteří zalévají startupy miliony za pozdrav. Jsme firma s významnou klientelou, která dělá svojí práci velmi dobře. A jsme na trhu 8 let, aniž bychom se stali startup-upem, unicornem nebo mrtvou schránkou. Fungujeme, protože přinášíme do data miningu spolehlivost, obchodní myšlení a funkční modely zákaznického chování, jež umí říci, který zákazník odejde, který zůstane, co si koupí s jakou pravděpodobností a do jakého segmentu patří.  S námi se prostě marketingová strategie řídí přesněji, na úrovni potřeb zákazníků.  Potřebujeme posílit obchodní stránku věci, tj. udělat to tak, aby se vědělo, že děláme svojí práci na špičkové úrovni, posouváme firmy v data miningu dál a umíme obchodně přemýšlet. 
data mind
Hledáme obchodně zaměřeného člověka, který má velký zájem o oblast umělé inteligence, data science, data miningu, a marketingových analýz. Náš člověk umí projekty pochopit, propagovat, prosazovat a prodávat. Není nutné kvůli tomu sedět pořád v kanceláři. Hodí se zkušenost v jednání s klienty nejlépe i v datové oblasti. Náš člověk se nebojí kontaktovat samostatně potenciálního klienta, umí i dotahovat příležitosti do konce. Je nám přitom jedno, kolik hodin prosedí v kanceláři nebo na schůzkách. Dozví se i zajímavé know-how v oblasti dat a analýz. Bude fajn, když nám pomůže s prezentacemi, webem, atd. 
 
Blog
Oblíbené
20192018201720162015201420132012201120102009
Zpět na hlavní menu
Kontakt:

Data Mind s.r.o.

E-mail: info@datamind.cz
Sídlo: Pobřežní 18 / 16, Praha 8 - Karlín, 186 00
IČO: 28953789

face.png, 26 kB Mgr. Jan Matoušek

Telefon: +420 720 705 639
E-mail: jan.matousek@datamind.cz


linkedin.com
Napište nám vzkaz: