English

Data Mind s.r.o. 

Telefon: +420 720 705 639, +420 220 386 449
E-mail: info@datamind.cz  
Sídlo a kancelář: U Průhonu 22 / 466, Praha 7 - Holešovice, 170 00
IČO/DIČ : 28953789 , CZ28953789
Bankovní spojení: 2183476309/0800

Najdete nás zde:

Najdete nás zde

 

Kontaktujte nás osobně

 

Jan Matoušek, datamind         Mgr. Jan Matoušek - Váš první kontakt

        Telefon: +420 720 705 639
        E-mail: jan.matousek@datamind.cz

        

 

 

 

Jan Matoušek je zakladatelem Data Mind a vedoucím projektů

Absolvoval obor metody sociologického výzkumu na Univerzitě Karlově, má bohatou praxi ve vedení různorodých analytických projektů.

Analýzám se věnuje již od roku 1996. Působil ve společnosti RCA-Research jako analytik a programátor, následně se stal manažerem výzkumů ve známé The Gallup Organization. V marketingové agentuře OgilvyOne se věnoval projektům jako je segmentace uživatelů mobilního operátora, vyhodnocení marketingových aktivit, specializoval se na data mining. Do společnosti O2 již nastoupil jako zkušený data miner a vytvořil mnoho modelů zákaznického chování, které byly nasazeny do provozu.

Vedle data miningu se Jan Matoušek věnuje sociologickým a marketingovým výzkumům, provádí průzkumy pro státní i komerční instituce.

 

Johana Vohanková, datamind         Ing. Johana Vohanková

        Telefon: +420 720 755 701
        E-mail: johana.vohankova@datamind.cz

        

 

 

 

Johana Vohanková je seniorním marketingovým analytikem

Po ukončení studií na provozně-ekonomické fakultě ČZU nastoupila na pozici marketingového analytika do agentury OgilvyOne, kde se věnovala přípravě marketingových kampaní a analýz zaměřených zejména na podporu věrnostního programu společnosti Telefónica O2. Současně spolupracovala na projektech pro další významné klienty. Do agentury se o pár let později vrátila jako vedoucí analytického oddělení. Mezitím působila přes tři roky na klientské straně, v Telefónice O2, kde se podílela na různých strategických projektech. Nejprve v oddělení cenotvorby, později jako manažer oddělení vyhodnocování, následně rozšířeného o reportingové oddělení.

 

Marek Čerňanský, datamind        Mgr. Marek Čerňanský

       E-mail: marek.cernansky@datamind.cz

       

 

 

 


Marek Čerňanský je konzultantem

Po absolvování Univerzity Komenského (obor: management a ekonomie) se věnoval obchodní a marketingové činnosti ve specializovaných projektech jako Sales a Marketing executive. Do „FMCG“ vstoupil díky společnosti Tesco v Londýně a následně působil ve společnostech MEMRB/IRI-Symphony a PPM FACTUM a.s. jako klientský senior konzultant pro největší mezinárodní společnosti (např. Unilever, Henkel, Nestlé, Philip Morris, Mars, Bel Sýry, Intersnack, KMV a.s., S.A.B.Miller), ale i významné lokální hráče. Ostatní roky se specializoval na vyhodnocování a analýzu dat z Retail Audit monitoringu - vlivy ceny, letákové komunikace, druhotného umístění i dalších aktivit na prodeje. Rozvíjel specializované programy monitoringu a vyhodnocení efektivity obchodních aktivit v místě prodeje i dlouhodobých projektů „mystery shopping“. Působení rozšířil v oblasti „Business Intelligence“ jako designér a projektový manager zakázkových reportovacích nástrojů.

 

Petr Šipula, datamind        Ing. Petr Šipula 

       Telefon: +420 607 130 351
       E-mail: petr.sipula@datamind.cz

       

 

 

 


Petr Šipula je seniorním analytikem

Studium politologie a sociologie absolvoval na Masarykově univerzitě v Brně. Po ukončení studia nastoupil do společnosti Accenture na pozici analytika. Poté pracoval ve firmě AVE Marketing, kde se věnoval analýze dat a reportingu a následně se stal projektovým manažerem v agentuře Factum Invenio, kde měl na starosti organizaci výzkumu od jeho návrhu až po konzultace klientských potřeb.  S výzkumem pokračoval i v agentuře STEM/MARK, kde pracoval dlouhá léta jako seniorní analytik.

 

 

Petra Aschermannová, datamind        Petra Aschermannová

       E-mail: petra.aschermannova@datamind.cz

       

 

 

 


Petra Aschermannová je juniorní analytičkou

Při studiu zjistila, jak zábavná je práce s daty, a proto se rozhodla se jí věnovat i profesionálně ve firmě Data Mind. Předtím prošla bohatou praxí včetně neziskových organizací, pracovala jako lektorka angličtiny a ohřála se i v hotelnictví. Vedle práce si slíbila dokončit obor Ekonomické teorie a modelování, aby jí data mining šel ještě lépe od ruky. 

Lidé a kontakty
Lidé a kontakty
Zpět na hlavní menu
Kontakt:

Data Mind s.r.o.

Telefon: +420 720 705 639, +420 220 386 449
E-mail: info@datamind.cz
Sídlo: U Průhonu 22 / 466, Praha 7 – Holešovice, 170 00
IČO: 28953789

face.png, 26 kB Mgr. Jan Matoušek

Telefon: +420 720 705 639
E-mail: jan.matousek@datamind.cz


linkedin.com
Napište nám vzkaz:
captcha