English

Data Mind s.r.o. 

Telefon: +420 720 705 639, +420 220 386 449
E-mail: info@datamind.cz  
Sídlo a kancelář: U Průhonu 22 / 466, Praha 7 - Holešovice, 170 00
IČO/DIČ : 28953789 , CZ28953789
Bankovní spojení: 2183476309/0800

Najdete nás zde:

Najdete nás zde

 

Kontaktujte nás osobně

 

   Mgr. Jan Matoušek - Váš první kontakt

   Telefon: +420 720 705 639
   E-mail: jan.matousek@datamind.cz

  

Jan Matoušek je zakladatelem Data Mind a vedoucím projektů

Absolvoval obor metody sociologického výzkumu na Univerzitě Karlově, má bohatou praxi ve vedení různorodých analytických projektů.

Analýzám se věnuje již od roku 1996. Působil ve společnosti RCA-Research jako analytik a programátor, následně se stal manažerem výzkumů ve známé The Gallup Organization. V marketingové agentuře OgilvyOne se věnoval projektům jako je segmentace uživatelů mobilního operátora, vyhodnocení marketingových aktivit, specializoval se na data mining. Do společnosti O2 již nastoupil jako zkušený data miner a vytvořil mnoho modelů zákaznického chování, které byly nasazeny do provozu.

Vedle data miningu se Jan Matoušek věnuje sociologickým a marketingovým výzkumům, provádí průzkumy pro státní i komerční instituce.

 

   Ing. Johana Vohanková

   Telefon: +420 720 755 701
   E-mail: johana.vohankova@datamind.cz

  

Johana Vohanková je seniorním marketingovým analytikem

Po ukončení studií na provozně-ekonomické fakultě ČZU nastoupila na pozici marketingového analytika do agentury OgilvyOne, kde se věnovala přípravě marketingových kampaní a analýz zaměřených zejména na podporu věrnostního programu společnosti Telefónica O2. Současně spolupracovala na projektech pro další významné klienty. Do agentury se o pár let později vrátila jako vedoucí analytického oddělení. Mezitím působila přes tři roky na klientské straně, v Telefónice O2, kde se podílela na různých strategických projektech. Nejprve v oddělení cenotvorby, později jako manažer oddělení vyhodnocování, následně rozšířeného o reportingové oddělení.

 

   Mgr. Marek Čerňanský

   E-mail: marek.cernansky@datamind.cz

  


Marek Čerňanský je konzultantem

Po absolvování Univerzity Komenského (obor: management a ekonomie) se věnoval obchodní a marketingové činnosti ve specializovaných projektech jako Sales a Marketing executive. Do „FMCG“ vstoupil díky společnosti Tesco v Londýně a následně působil ve společnostech MEMRB/IRI-Symphony a PPM FACTUM a.s. jako klientský senior konzultant pro největší mezinárodní společnosti (např. Unilever, Henkel, Nestlé, Philip Morris, Mars, Bel Sýry, Intersnack, KMV a.s., S.A.B.Miller), ale i významné lokální hráče. Ostatní roky se specializoval na vyhodnocování a analýzu dat z Retail Audit monitoringu - vlivy ceny, letákové komunikace, druhotného umístění i dalších aktivit na prodeje. Rozvíjel specializované programy monitoringu a vyhodnocení efektivity obchodních aktivit v místě prodeje i dlouhodobých projektů „mystery shopping“. Působení rozšířil v oblasti „Business Intelligence“ jako designér a projektový manager zakázkových reportovacích nástrojů.

 

   Mgr. Jana Hejnová

   


Jana Hejnová je seniorním marketingovým analytikem

Oborové studium geografie absolvovala na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy.

Praktické zkušenosti v oblasti datamingu a marketingu získává od roku 2007. Během svého působení v agentuře Ogilvy One se podílela na většině projektů zaměřených na segmentaci trhu s regionálním rozmístěním (LINK4, O2 Telefónica) a na vyhodnocování realizovaných kampaní společně s prodejem produktů (RWE, Zentiva, UnicreditBank). Postupem času se specializovala na geomarketingové analýzy (optimalizaci regionální sítě poboček a distribučních plánů adresného a neadresného rozsevu).

Mimo analytické činnosti se věnovala tvorbě datových a analytických publikací v oblasti státní i regionální statistiky.

 

Lidé a kontakty
Lidé a kontakty
Zpět na hlavní menu
Kontakt:

Data Mind s.r.o.

Telefon: +420 720 705 639, +420 220 386 449
E-mail: info@datamind.cz
Sídlo: U Průhonu 22 / 466, Praha 7 – Holešovice, 170 00
IČO: 28953789

face.png, 26 kB Mgr. Jan Matoušek

Telefon: +420 720 705 639
E-mail: jan.matousek@datamind.cz


linkedin.com
Napište nám vzkaz:
captcha